Qenka bërë nami/ Ardit Gjebrea është zënë me Albërie Hadërgjonajn: Ja sa kohë kanë pa folur

admin 0

Qenka bërë nami/ Ardit Gjebrea është zënë me Albërie Hadërgjonajn: Ja sa kohë kanë pa folur

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ishte së fundmi e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin. Gjatë intervistës ajo tha se nuk flet me Ardit Gjebrean.
Albërija tha se dyshja kanë debatuar, pasi ajo është shprehur se nuk i pëlqen mënyra e votimit te “Kënga Magjike”.
Këngëtarja shtoi se nga kjo moderatorit i ka ngelur hatri dhe sot nuk flasin më, megjithatë shprehu vlerësimin e saj për të si artist.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *