Qenka zgjuar mirë sot/ Bleona habit dynjanë: Do vij të bëhem ministre në Shqipëri

admin 0

Qenka zgjuar mirë sot/ Bleona habit dynjanë: Do vij të bëhem ministre në Shqipëri

Sipas mediave, Bleona Qereti do të kthehej në Tiranë për të hyrë në politikë dhe për t’u bërë ministre, por kjo është mohuar mbrëmjen e djeshme nga këngëtarja.
Ajo tha në Ora News se do të vazhdojë të qëndrojë në SHBA dhe se nuk ka aspirata politike.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Unë nuk ka aspirata politike. Shumë njerëz kanë aluduar meqë janë zgjedhjet, do të kthehem në Shqipëri për 6 muaj që të bëhem ministre. Dihet tashmë që unë çohem shumë vonë nga gjumi dhe nuk mund të kem një punë 9 me 5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *