Rama publikon pamjet në 3D: Ja si do të duket porti i Durrësit (VIDEO)

admin 0

Rama publikon pamjet në 3D: Ja si do të duket porti i Durrësit (VIDEO)

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me maketin e përfunduar në studion urbanistike të Emaar Group në Dubai, që tani ndodhet në Portin e Durrësit, aty ku së shpejti do të nisë të ndërtohet një prej porteve më të mëdha e më të bukura turistike të Mesdheut, ju uroj një ditë të mbarë“,- shkruan Rama krahas pamjeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *