Reja e Gilit bombardon rrjetin nga Dubai, tregon format trupore në bikini

admin 0


Reja e Gilit bombardon rrjetin nga Dubai, tregon format trupore në bikini

Tashmë Herolina Zeka nuk është emër i panjohur për publikun, që nga momenti i zyrtarizimit të lidhjes së saj me djalin e këngëtares së njohur Gilit.
Falë familjes Berani, bukuroshja ka fituar famë dhe përcjelles të shumtë në rrjete sociale.
Brunja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan imazhe nga jeta e saj e përditshme, shumë prej tyre imazhe pr.ovokuese.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Së fundi e dashura e Robert Beranit është duke kaluar pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe nuk kanë munguar fotot pr.ovokative nga atje, tillë ka qenë edhe fotografija që ka ndarë sot me përcjellesit, ku shihet vetëm me bikini dhe flokë të lëshuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *