Rudina Magjistarit I Ndodh E Keqja E Madhe/ Aman Ju Lutem Mos E Besoni, Kjo Nuk Është E Vërtetë…

admin 0

Rudina Magjistarit I Ndodh E Keqja E Madhe/ Aman Ju Lutem Mos E Besoni, Kjo Nuk Është E Vërtetë…

Moderatorja shume e njohur e pasditeve te shqiptareve, Rudina Magjistari se fundmi eshte perballur me nje te papritur aspak te kendshme.Ne rrjete sociale keto kohe ka qerkulluar nje forme mashtrimi qe eshte perdorur me emrin e tyre per e mashtruar njerez te tjere.
Keshtu eshte hapur nje profil me emrin e saj dhe me foto te saj personale, qe shkruan se do te shperndaje para ndjekesve.
Mirepo Rudina sapo e ka vene re kete adrese false menjehere ne nje status ne instastory u ka bere thirrje ndjekesve te saj te mos bien pre e mashtimeve te tilla qe mbi te gjitha duken qarte qe jane genjeshtra aspak per tu besuar.diqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *