“Sa herë në javë bën s eks?”- Rudina Dembacaj nuk ia përton një përgjigje të sinqertë ndjekëses

admin 0

“Sa herë në javë bën s eks?”- Rudina Dembacaj nuk ia përton një përgjigje të sinqertë ndjekëses

Në fillim të këtij viti, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.Lajmin emocionues e dha vetë aktorja e humorit, duke publikuar në rrjete sociale disa foto të shkëputura nga ceremonia e zhvilluar në Bashkinë e Tiranës.
Mbrëmjen e djeshme, ajo vendosi të realizonte një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ku mori edhe pyetje të ndryshme, sidomos nga jeta private.
Njënga ndjekëset e ka pyetur:
“Sa herë në javë bën s eks?”
Ndërkohë, moderatorja i është përgjigjur pa komplekse:
“Mendova se ishe burrë që bëje këtë pyetje.
Qenke një zonjë.
Meqë pyetja është e sinqertë, do përgjigjem sinqerisht.
Unë nuk bëj s eks, bëj dashuri zemër”.
Rudina e ka treguar herë pas here se është shumë e hapur me të gjithë, prandaj ka zbuluar edhe se ka bërë botoks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *