Sali Berisha bëhet romantik: Ja çfarë i shkruan për bashkëshortes së tij për ditëlindje…

admin 0

Sali Berisha bëhet romantik: Ja çfarë i shkruan për bashkëshortes së tij për ditëlindje…

Ish-Kryeministri i vendit tonë, Sali Berisha ka lënë për pak momente mënjanë, politikën dhe DASH për t’ju përkushtuar familjes së tij.
Pak orë më parë ai ka bërë një postim në rrjetin social Twitter ku është shprehur me disa fjalë romantike. Ky dedikim shkon pikërisht për bashkëshorten e tyre dhe përvjetorin e 50-të të martesës së tyre.
“Sot Jubileu i Artë! 50 vjetori i martesës tonë dhe ditëlindja e Lilit! Gëzuar Lili, së bashku me dëshirën e Zotit edhe dekada të tjera!” -shkruan Berisha në postimin e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *