Sapo ndodhi/ Pesë makina bëhen copë copë, dy shohet se ka të pl agosur

admin 0

Sapo ndodhi/ Pesë makina bëhen copë copë, dy shohet se ka të pl agosur

Një ak si dent i r ëndë ka ndodhur para disa minutash në aksin rrugor Lezhë-Milot.Aty janë përfshirë 5 automjete, ku dy shohet të ketë të pl agos ur. Nga pamjet e siguruara nga Top Channel duket se si automjetet tip Benz, Fuoristradë dhe Ford thuajse janë shk atë rruar plotësisht.
Aktualisht p olicia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *