Seferi po shkelqen ne superligen Shqiptare!

admin 0

Kaluan 1 muaj që nga ardhja e talentit të madhë Shqiptar Taulant Seferit ne rradhet e Kf Tiranës, ky huazim ishte i duhur sipas shumë analisteve sportiv per Seferin dhe klubin e Tiranës ku me pasdiakutum shifet se bën diferencen në Superligën Shqiptare.

Taulant Seferi shifet si e ardhmja e Kombëtares Shqipëtare një talent i padiskutushëm me tipare sulmusi , edhe pse në karierën e tij ka pasur lendime të një pasnjëshme por vullneti i madh i tij ka treguar se me pun arrihet suksesi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *