Selmanaj Po Flet Në Emër Të Popullit Dhe Po Thotë Se: “Populli Më Do Më Shumë Mua Se Albi nin…Nëse Dikujt I Pengon Skam Qka Me Bo”

admin 0

Selmanaj Po Flet Në Emër Të Popullit Dhe Po Thotë Se: “Populli Më Do Më Shumë Mua Se Albinin…Nëse Dikujt I Pengon Skam Qka Me Bo”

Zv, kryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj për T7 ka bërë të ditur se nuk e ka ndermend të jap dorëheqje nga posti i tij, madje as nuk do të shkarkohet nga kryeminsitri i Kosovës, Avdullah Hoti.Selmanaj tha: ‘Unë e kam fol të vertetën, tash nese dikujt i pengon skam qka me bo unë, po unë dorëheqje nuk e jap kurrë.’videon e plote mund ta ndiqni me poshte (Te gjitha te drejtat i takojne autorit dhe publikuesit te videos\T7\):
“>VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *