Sheiku çmendet pas Eni Çobanit, Ja çfarë i shkruan publikisht…

admin 0

Sheiku çmendet pas Eni Çobanit, Ja çfarë i shkruan publikisht…

Sheiku çmendet pas Eni Çobanit, Ja çfarë i shkruan publikisht…
Juristja shumë e dashur për publikun, Eni Çobani është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto si nga seancat e “Shihemi në gjyq”, edhe nga përditshmëria e saj. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *