Shiu Bën Namin Në Elbasan/ Pak Minuta Dhe Gjithë Qyteti Mbushet Me Ujë…

admin 0

Shiu Bën Namin Në Elbasan/ Pak Minuta Dhe Gjithë Qyteti Mbushet Me Ujë…

Shiu bën namin në Elbasan/ Pak minuta dhe gjithë qyteti mbushet me ujë…
Kushtet e paqëndrueshme të motit vijojnë të shoqërojnë vendin tonë. Kësaj here epiqendër e motit të keq është bërë Elbasani, i cili është go ditur nga një shi i dendur mesditën e sotme.
ABC mëson se janë për mby tur disa segmente të ndryshme të rrugës Elbasan-Papër.
Si pasojë e reshjeve të shumta kanalet kanë dalë nga shtrati, ndërkohë që në aksin kryesor rrugor janë grumbulluar mbetje inerte të cilat janë spostuar nga reshjet e shiut.
Disa automjete kanë ndaluar në anë të rrugës deri nSho përfundim të reshjeve të shiut, ndërsa fatmirësisht deri tani nuk raportohet për incid ente. m.v/abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *