Shtëpia Luksoze E Bleonës, Ja Pamjet Brenda Shtëpis Së Këngëtares…

admin 0

Shtëpia Luksoze E Bleonës, Ja Pamjet Brenda Shtëpis Së Këngëtares…

Bleona Qereti eshte nje nder kengetaret me njohura ne Shqiperi por gjithashtu edhe ne Amerike ne vendin ku ajo jeton aktualisht. Ajo ka nje karriere te suksesshme ne shqiperi por edhe jashte saj, ajo ka nje numer te madhe bashkepunimesh me emra te njohura te muzikes nderkombetare. Kengetarja eshte shume
e pelqyer dhe e perfolur pasi daljet e saj ne televizion jane gjithmone te bujshme.Bleona eshte mjaft e guximshme ne veshje per daljet e saj publike sa gjithmone ajo terheq vemendjen e mediave shqiptare dhe atyre te huaja. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *