Skena të nχehta me Atdheun, Ana pubΙikon këngën e re dhe thyen rrjetin

admin 0

Skena të nχehta me Atdheun, Ana pubΙikon këngën e re dhe thyen rrjetin

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi është futur zyrtarisht në industrinë e muzikës. Vetëm pak më parë ajo ka publikuar këngën e saj të parë.Kënga titullohet “Deal” dhe një ndër protagonistët në klip është Atdheu. Në këtë projekt muzikor Ana shfaqet si një vajzë “self-made”.

“>VIDEO


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *