“Sot humbëm sheqerin e familjes tone”/ Ditë zi e për kengetaren Albërie Hadergjonaj

admin 0

“Sot humbëm sheqerin e familjes tone”/ Ditë zi e për kengetaren Albërie Hadergjonaj

Albërije Hadërgjonaj ka humbur një person shumë të dashur dhe i ndjeri ka qenë shoku i saj më i mirë, teksa e konsideron si ‘vëlla’.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja
Ajo shkruan se:‘Sot eshte dite zi je per gjithe familjen. Sot humbem sheqerin e familjes. Une nuk mundem ta besoj.
Alberti eshte djali i vajzes se dajes por per mua ishte shoku me i mire. Sa her mblidheshim ne ver gjat pushimeve verore ne te dy kishim nji mision.
Ti gezonim te gjithe e ne menyre te veqant nenat tona qe na rriten jetim! Alberti sa shume u luta per ty. Ta kaloje dhe te sheroheshe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *