Sot Njëra Nga Vajzat Më Të Hijshme Të Ekranit, A E Njihni Këtë Vogëlushe?

admin 0

Sot Njëra Nga Vajzat Më Të Hijshme Të Ekranit, A E Njihni Këtë Vogëlushe?

Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur.Vogëlushja që shikoni në fotografi është pjesë e ekraneve tuaja si aktore, por edhe si pjesë e botës së spektaklit.
Së fundmi ajo po sfidon veten në kërcim në spektaklin “Dance with me”.
A e njihni për kë bëhet fjalë?Mjafton ta shihni me vëmendje dhe do e dalloni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *