SPECIALE: Memli Krasniqi E Deklason Albin Kurtin. Me Fakte E Demaskon Karrierën Fallso Të Kurtit.

admin 0

SPECIALE: Memli Krasniqi E Deklason Albin Kurtin. Me Fakte E Demaskon Karrierën Fallso Të Kurtit.

Ne emisionin Pressing ne televizionin T7 ka qene i ftuar Memli Krasniqi ne prag te zgjedhjeve te 14 shkurtit, ky jane parashtruar shume tema te ndryshme dhe eshte zhvilluar nje debat mes tij dhe protagonisteve te emisionit.Nder te tjera Memli Krasniqi e ka deklasuar Albin Kurtin dhe Levizjen e tij, ai ne njefare forme shprehet se e ka demaskuar me fakte karrieren e Albinit qe sipas tij eshte fallso. Per me shume ndiqeni videon e plote me poshte per gjerat qe ai u shpreh(KUJDES!!! Te gjitha te drejtat e fotos dhe videos i takojne autorit dhe publikuesit te ketyre\T7\,\Simpatizantet e PDK\):
VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *