Surpriza romantike nga i dashuri dhe festa me bikini, Kejvina feston ditëlindjen në jaht

admin 0

Surpriza romantike nga i dashuri dhe festa me bikini, Kejvina feston ditëlindjen në jaht

Kejvina Kthella feston sot 26-vjetorin e lindjes. Kjo ditë speciale e ka gjetur në Dubai, ku është surprizuar në një jaht të zbukuruar me petale, tollumbaca, qirinj dhe një buqetë me trëndafila.
Kejvina u shfaq e veshur fillimisht me një fustan të zi me pjesë të tejdukshme që e bënte të dukej shumë s eksi.

“Çfarë surprize”, shkroi Kejvina e lumtur krah videove të publikuara teksa la të kuptohet se këtë surprizë romantike ia ka bërë partneri, me të cilin publikoi dhe foto pak ditë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *