Takimi Mes Lidereve Te Rajonit / Edi Rama Shihet Me I Afert Me Gjukanoviqin Dhe Lideret Tjere , Nuk E Pershendet Kurtin (VIDEO)

admin 0

Takimi Mes Lidereve Te Rajonit / Edi Rama Shihet Me I Afert Me Gjukanoviqin Dhe Lideret Tjere , Nuk E Pershendet Kurtin (VIDEO)

Sonte në Bruksel po mbahet një darkë mes liderëve të rajonit, ku po merr pjesë edhe krye.ministri i Kosovës, Albin Kurti.
Kjo darkë po mbahet me ftesë të përfaqësuesit të lartë të BE-së, Joseph Borrell, shkruan la.jmi.net.
E para takimit, liderët e rajonit kanë shkrepur një fotografi të për.bashkët.
Nga videoja e publikuar, shihet se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk komunikon fare me atë të Shqipërisë, Edi Rama, ani pse ky i fundit tre.gohet shumë miqësor me li.derët tjerë.
https://www.facebook.com/watch/?v=222136799367943


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *