“Thaçi rikthehet së shpejti si President”, Ja kush po e paralajmëron me këto pamje

admin 0

“Thaçi rikthehet së shpejti si President”, Ja kush po e paralajmëron me këto pamje

Ish këshilltari i Hashim Thaçit ka uruar ish-shefin e tij për ditën e presidentit.
Artan Behrami ka thënë se Thaçi do të rikthehet së shpejti si president i lirisë, pavarësisë dhe shtetndërtimit.
“Shumë shpejt do të dalim nga kjo derë për t’u rikthyer sërish si President i lirisë, pavarësisë dhe shtetndërtimit. Gëzuar Dita e Presidentit!” – shkruan Behrami në Facebook.
Kujtojmë se sot Presidentja, Osmani ka mbledhur gjithë presidentët e Kosovës ndërvite duke shënuar kështu një mori aktivitetesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *