Thaçi: Si i ri isha gati ta jap jetën për Kosovën, tani është detyra ime ta mbroj nga Armiqtë edhe me buurg

admin 0

Thaçi: Si i ri isha gati ta jap jetën për Kosovën, tani është detyra ime ta mbroj nga Armiqtë edhe me buurg
Pas kthimit nga Haga, Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se Kosova për të është gjithnjë e para, njofton Klan Kosova. Ai në adresimin e tij të sotshëm deklaroi se detyra e tij është ta mbrojë Kosovën dhe se nuk do të lejojë që vendi të dëmtohet nga procesi në të cilin thotë se është përfshirë ai me bashkëluftëtarët e tij padrejtësisht.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *