U kapën mat, Romeo flet për herë të parë për lidhjen me vajzën e ministrit të PS-së, bën deklaratën që i habit të gjithë!

admin 0

U kapën mat, Romeo flet për herë të parë për lidhjen me vajzën e ministrit të PS-së, bën deklaratën që i habit të gjithë!

Prej disa muajsh në media është përfolur se Romeo Veshaj dhe vajza e Niko Peleshit, Aleksia janë në një lidhje. Dyshimet nisën kur ata postuan foto nga i njëjti vend e më pas në një foto të Aleksias u dallua edhe Romeo.
Mirëpo, aktori ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Soiree, ku deklaroi se është beqar. Ai ishte në emision bashkë me binjakun e tij Donaldin dhe u pyetën rreth të dashurave.
“Në klipin “Margarita” ju ishit shumë afër me gocat. Të dashurat nuk bëhen xheloze?”, i pyeti moderatorja Jonida Shehu.
“Kush të dashura? Nuk kemi të dashura. Nuk ekziston si pyetje se nëse do kishim, do bëheshin. Pyetja bie”, thanë ata, duke deklaruar se janë të dy beqarë.
Kujtojmë se Donaldi i ka dhënë fund lidhjes me moderatoren Bora Zemani vetëm pak kohë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *