U përfol se ishte shtàtzënë, Sara na habit me deklaratën për Atdheun

admin 0

U përfol se ishte shtàtzënë, Sara na habit me deklaratën për Atdheun

Pasi u rikthye në Për’puthen për Antonelën, Atdheu habiti të gjithë duke dalë nga emisioni me Sarën si çift. I gjithë publiku mbeti i ha bitur dhe tashmë sytë janë të çifti. Në rrjetet sociale, ish-konkurrentët po tregojnë vazhdimisht se janë bashkë dhe publikojnë foto k rah njëri tjetrit.
Së fundmi u a ludua se Sara mund të j etë sht atzënë pas një fotoje që ajo postoi, por Atdheu e mohoi këtë lajm, madje u shpreh se as nuk është në lidhje me Sarën, por thjesht po njihen.U përfol se ishte sht atzënë, Sara habit me deklaratënNga ana tjetër duket se Sara është dashuruar shumë dhe po e vlerëson taman lidhjen me Atdheun pasi së fundmi postoi një fotografi të Atdheut ku shkruajti ”Kur ti buzëqesh, buzëqesh dhe unë”.
Jo të gjithë bëjnë deklarata kaq të ëmbla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *