Ua! Melisa që tha dje do bëj ç’të më dojë qejfi, ka dalë edhe në videon e një këngëtari shqiptar në pishinë duke…

admin 0

Një ndër vajzat më të komentuara në “Përputhen” është padyshim Melisa Lleshi. Ajo është shumë e lirshme pasi është e mësuar me kamerat.

Dikur ajo ka qenë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”, por jo vetëm kaq. Melisën e kemi parë dhe në dy klipe muzikore. Pak ditë më parë u publikua lajmi se ajo ka marrë pjesë në klipin e këngës “1 sekond”, nga Çartani.

Por ne të inlife.al u themi se Melisën e kemi parë më parë edhe në klipin e Altin Sulkut me titull “Lujna” 3 vite më parë. Vlen të thuhet se duket shumë se *si.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *