Un Jam ‘NANA’ Se Kur Jam Zhvesh Une Komplet Këto Të Rejat Skan Dit Me Lexu

admin 0

Un Jam ‘NANA’ Se Kur Jam Zhvesh Une Komplet Këto Të Rejat Skan Dit Me Lexu

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili gjate intervistes se fundit ka folur per jeten e saj private dhe publike, Adelina u shpreh se vajzat ne ditet e sotme po e teprojn shumë duke i treguar të pasmet, transmeton gazetaonline.
‘Kur i kam tregu të pasmet unë, femnat ne Kosovë nuk kanë ditë shkrim as lexim.’
Adelina njihet per rivalitetin e saj te perbetuar me Leonora Jakupin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *