Vajza E Saj E Vogël Ka Ditëlindjen/ Albëria E Uron Me Fjalë Zemre: Ti Je Bekim Si Nuk M’u Mërzite Njëherë!

admin 0

Vajza E Saj E Vogël Ka Ditëlindjen/ Albëria E Uron Me Fjalë Zemre: Ti Je Bekim Si Nuk M’u Mërzite Njëherë!

Anxhelina Hadërgjonaj feston sot 27-vjetorin e lindjes, dhe urimet nga miqtë dhe të afërmit kanë qenë të shumta. Në mes të shumë urimeve nuk kishte si të mungonte dhe ai i Albëries, nënës së saj.
Nuk më mërzite kurrë”, Albërie Hadërgjonaj shkruan fjalët më të ëmbla për të bijën – Abc News
“Gëzuar ditëlindjen e vogla e mamit. Ti u rrite dhe tani ti je ajo që na përkëdhel të gjithëve sepse ty Zoti të solli në jetë për t’i dhënë kuptim jetës, dashurisë dhe respektit!!! Faleminderit që kurrë nuk më mërzite…
Ti je bekim. Urime ditëlindjen. Të dëshiroj edhe shumë vite të mbushura me shëndet, dashuri, gëzim dhe prosperitet. Të dua shuuumë!”, ka shkruar këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *