Vucic: Me Hashim Thacin jemi mirekuptuar ndersa me Albin Kurtin JO, ai eshte femije

admin 0

Vucic: Me Hashim Thacin jemi mirekuptuar ndersa me Albin Kurtin JO, ai eshte femije

Aleksander Vucic ne profilin e tij ne facebook ka shkruar ne lidhje me situaten e krijuar ne Veri duke thene qe eshte pak e sik.letshme kjo situate sepse Albin Kurti nuk do te bashkepunoje dhe tha qe me Hashim Thacin jemi mirekuptuar per disa gjera ndersa me Albin Kurin nuk mundem te ulem ne tavoline sepse:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *