Zbulohet, ky është personi që po e shoqëron Dhurata Doren në Maldive

admin 0

Më pas Dhurata shkoi në Maldive, nga ku ka ndarë disa foto shumë sensuale.

Si për zili, këngëtarja nuk na i ka ndarë për asnjë moment fotot nga ishulli, tek sa na ka zbuluar se është shoqëruar nga një prej bashkëpuntorëve të saj më të rëndësishëm.

Ajo ka treguar se në Maldive ka shkuar së bashku me grimierin e njohur Arbër Bytyqi dhe në fakt udhëtimi i tyre e ka një qëllim.

“Prive” ka mësuar se Dhurata nuk ka udhëtuar drejt Maldiveve për pushime, por në fakt ajo po merret me realizimin e projektit të saj më të ri.

Sipas disa burimeve këngëtarja po xhiron një videoklip në Maldive, i cili do të të publikohet shumë shpejt.

Gjithashtu është mësuar se krahas punën për tregun vendor, Dhurata Dora nuk do e lërë anash as atë ndërkombëtar, me bashkëpunime që janë në proces e sipër për realizim.

Se me cilat emra të njohur do të bashkëpunojë këngëtarja nuk është bërë ende e ditur, ndaj ne po presim me padurim t’i zbulojmë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *