Zi e madhe në familjen e Elva Margaritit/ Burri i saj ndërron jetë në moshë të re: La jetime vajzën 9 vjece

admin 0

Zi e madhe në familjen e Elva Margaritit/ Burri i saj ndërron jetë në moshë të re: La jetime vajzën 9 vjece

Artan Asllani, bashkëshorti i ministres së Kulturës, Elva Margariti ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare.
Mësohet se shkak për ndarjen nga jeta në mënyrë të parakohshme është bërë një sëmundje e rëndë. Ministrja Margariti dhe Asllani gëzojnë një vajzë 9-vjeçare.
Kujtojmë se Elva Margariti shërben si ministre kulture që prej 17 janarit të vitit 2019.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *