Zyrtari I AAK-Së E Krahason Vjosa Osmanin Me Linda Morinën

admin 0


Zyrtari I AAK-Së E Krahason Vjosa Osmanin Me Linda Morinën

Ish zëvendësministri i Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinorë nga radhët e AAK-së, Besim Demi, përmes një statusi në rrjetin social Facebook e ka krahasuar kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, me këngëtaren e cila është bërë virale në rrjete sociale me videot e saj Linda Morina.

Demi në statusin e tij e ka postuar një foto të kryetares së Kuvendit derisa po mbahet seanca plenare për zgjedhjen e komisioneve parlamentare.“Udhëheqja sot e Seancës së Kuvendit; Linda Morina në aksion” ka shkruar Demi ne Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *