Bekim Jashari tregon per here te pare per oferten qe LDK i beri Hamëz dhe Adem Jasharit

Bekim Jashari tregon per here te pare per oferten qe LDK i beri Hamëz dhe Adem Jasharit Bekim Jashari tregon per here te pare per oferten qe LDK i beri Hamëz dhe Adem Jasharit Bekim Jashari: Hamēz dhe Adem Jashari patēn oferta prej LDK’sē qē ta lēshojnē vendin.Bekim Jashari ka treguar se si Lidhja Demokratike… Continue reading Bekim Jashari tregon per here te pare per oferten qe LDK i beri Hamëz dhe Adem Jasharit

“Ibrahim Rugova ishte kunder UÇK-së dhe Adem Jasharit”

“Ibrahim Rugova ishte kunder UÇK-së dhe Adem Jasharit” “Ibrahim Rugova ishte kunder UÇK-së dhe Adem Jasharit” “Ibrahim Rugova ishte kunder UÇK-sē dhe Adem Jasharit”-Lushtaku: Garda ceremoniale mungoi sepse Rugova ishte kundēr UÇK-sē dhe Adem Jasharit.Ish-koman,danti i gardēs ce,remoniale tē TMK-sē, Nuredin Lushtaku, ka folur pēr refuzimin qē garda ce,remoniale tē marrē pjesē nē va rr,imin… Continue reading “Ibrahim Rugova ishte kunder UÇK-së dhe Adem Jasharit”

Gjendja ne Malin e Zi eshte renduar – Ja veprimi i serbeve ndaj shqiptarit Dritan Abazoviq qe po trondit rajonin

Gjendja ne Malin e Zi eshte renduar – Ja veprimi i serbeve ndaj shqiptarit Dritan Abazoviq qe po trondit rajonin Gjendja ne Malin e Zi eshte renduar – Ja veprimi i serbeve ndaj shqiptarit Dritan Abazoviq qe po trondit rajonin Gjendja ne Malin e Zi eshte renduar – Ja veprimi i serbeve ndaj shqiptarit Dritan… Continue reading Gjendja ne Malin e Zi eshte renduar – Ja veprimi i serbeve ndaj shqiptarit Dritan Abazoviq qe po trondit rajonin

Ja se si Hashim Thaçi u be udheheqes i UÇK-së dhe si u perzgjodhen perfaqesuesit per Rambuje (VIDEO)

Ja se si Hashim Thaçi u be udheheqes i UÇK-së dhe si u perzgjodhen perfaqesuesit per Rambuje (VIDEO) Ja se si Hashim Thaçi u be udheheqes i UÇK-së dhe si u perzgjodhen perfaqesuesit per Rambuje (VIDEO) Ja se si Hashim Thaçi u be udheheqes i UÇK-sē dhe si u perzgjodhen perfaqesuesit per Rambuje (VIDEO) –… Continue reading Ja se si Hashim Thaçi u be udheheqes i UÇK-së dhe si u perzgjodhen perfaqesuesit per Rambuje (VIDEO)

Paralajmerimi i frikshem per vendin tone – Po vjen stuhi e forte bore, ja kur pritet

Paralajmerimi i frikshem per vendin tone – Po vjen stuhi e forte bore, ja kur pritet Paralajmerimi i frikshem per vendin tone – Po vjen stuhi e forte bore, ja kur pritet Paralajmerimi i frikshem per vendin tone – Po vjen stuhi e forte bore, ja kur pritet.Para,lajmērim i frikshēm pēr kosovarēt: Po vjen stuhi… Continue reading Paralajmerimi i frikshem per vendin tone – Po vjen stuhi e forte bore, ja kur pritet

Tregim i padegjuar me pare nga Bekim Jashari per menyren se si familja Jashari zmbrapsi forcat serbe

Tregim i padegjuar me pare nga Bekim Jashari per menyren se si familja Jashari zmbrapsi forcat serbe Tregim i padegjuar me pare nga Bekim Jashari per menyren se si familja Jashari zmbrapsi forcat serbe Tregim i padegjuar me pare nga Bekim Jashari per menyren se si familja Jashari zmbrapsi forcat serbe.Bekim Jashari: Familja Jashari bēri… Continue reading Tregim i padegjuar me pare nga Bekim Jashari per menyren se si familja Jashari zmbrapsi forcat serbe

Kush Ka Perparsi Ne Kete Kryqezim? 90% E Kan Gabuar..

Kush Ka Perparsi Ne Kete Kryqezim? 90% E Kan Gabuar.. Kush Ka Perparsi Ne Kete Kryqezim? 90% E Kan Gabuar.. Ne kete kryqzim shumica gabojne sepse ngatrrohen tek stopi.. E dijme se ana djathte gjithmon ka perparsi. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe… Continue reading Kush Ka Perparsi Ne Kete Kryqezim? 90% E Kan Gabuar..

Romeo Kara publikon videon e Sali Berishës që ‘po thyen rrjetin’: Para qametit….

Romeo Kara publikon videon e Sali Berishës që ‘po thyen rrjetin’: Para qametit…. Romeo Kara publikon videon e Sali Berishës që ‘po thyen rrjetin’: Para qametit…. uristi Romeo Kara ka reaguar pas vendimit të SHBA për të shpallur ‘non grata’ ish-kryeministrin Sali Berisha dhe familjen e tij. Mëngjesin e sotëm ai ka shpërndarë në rrjetet… Continue reading Romeo Kara publikon videon e Sali Berishës që ‘po thyen rrjetin’: Para qametit….

Ambasadori I SHBA-Se Trondit Gjithe Politiken E Serbise ! Qendrimi I Joe Bidenit Eshte I Prere..

Ambasadori I SHBA-Se Trondit Gjithe Politiken E Serbise ! Qendrimi I Joe Bidenit Eshte I Prere.. Ambasadori I SHBA-Se Trondit Gjithe Politiken E Serbise ! Qendrimi I Joe Bidenit Eshte I Prere.. Zëdhënësi i Ambasadës amerikane në SHBA, James Hagengruber, ka thënë se njo.hja e ndërsjellë mes Kosovës dhe Serbisë ka qenë kër.kesë e ish-presidentit… Continue reading Ambasadori I SHBA-Se Trondit Gjithe Politiken E Serbise ! Qendrimi I Joe Bidenit Eshte I Prere..

SHBA shpall vendimin e papritur: Me këtë shtet të Ballkanit hiqen vizat amerikane

SHBA shpall vendimin e papritur: Me këtë shtet të Ballkanit hiqen vizat amerikane SHBA shpall vendimin e papritur: Me këtë shtet të Ballkanit hiqen vizat amerikane Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken ka dhënë lajmin e madh për heqjen e vizave prej shteteve të Ballkanit që është vend anëtar i Bashkimit Europian. Bëhet fjalë pikërisht… Continue reading SHBA shpall vendimin e papritur: Me këtë shtet të Ballkanit hiqen vizat amerikane